תכנון שנתי

פורום תכנון שנתי

מציג תגובה משורשרת 1
  • מאת
    תגובות
      מיכל שירה
      משתתף

היי מיטל, חייבת לומר שאני צופה באופן אדוק בסרטונים שלך בשבועיים האחרונים ומנסה ליישם כל מה שאת אומרת.
      מעבר לכל הידע שאת נותנת, המוטיבציה שאני מקבלת היא שווה את הכל, אז תודה!

אני עובדת כרגע על תכנון שנתי,
      אני מיכל, מאפרת ומסרקת כלות ומלוות, ומעבירה סדנאות.
      מעבר לעובדה שהקשבתי למה שאמרת, (סדנאות זה מוצר שכרגע הרבה יותר נמכר אצלי מכלות ואני כן מתפקסת בנושא- כמו שאמרת, לרוץ עם המוצר שהולך), בכל זאת אני רוצה כן להרחיב את העסק שלי לכיוון הכלות ובתכנון השנתי שלי אני תוהה איך לעשות זאת, בדקתי לפי תאריכים שמומלצים יותר ופחות על חתונות, ישנן 4 תקופות שבהן מומלץ להתחתן גם מבחינה הלכתית וגם מבחינת תקופה בשנה, העניין הוא שאני מאפרת ומסרקת, כך שאלי מגיעים כשלושה חודשים לפני החתונה לפגישת ניסיון, כלומר אני צריכה לשווק 3 חודשים לפני כל תקופת חתונות כזאת, אך תקופת החתונות נפרשת על פני חודשיים שלושה – לצורך העניין , תקופת חתונות חזקה אחת היא בפברואר-מרץ, השנייה במאי -יוני, השלישית היא באוגוסט- אוקטובר והרביעית היא נובמבר-ינואר.
      אם לצורך העניין נדבר כרגע על תקופת האביב- מאי-יוני, אני צריכה בעצם להתחיל לשווק בפברואר, אבל האם במרץ להתחיל לדבר על סדנאות?? כי בעיקרון תקופת החתונות נמשכת על פני חודשיים אז להמשיך לדבר גם באפריל על חתונות? אני פשוט תוהה איך לשלב בין שני הדברים, מצד שני, אני כמאפרת כמעט ולא רואה מאפרות שמתעסקות בכלות שמדברות על כלות, הן פשוט משתפות תמונות שלהן ואני תוהה איך הדרך הנכונה לשווק את הנושא, האם דפי נחיתה ומדריך חינמי יכולים בכלל לדבר לקהל הזה?
      אשמח לדעתך בנושא
      תודה ושבוע נפלא!

מיטל צ'סנר
      מנהל בפורום

מיכל, איזה כיף לקרוא אותך!
      אני ממש שמחה שהתכנים ממלאים מוטיבציה ומדרבנים לעשייה 🙂
      פשוט כיף!

שאלת שאלה חכמה.
      להבדיל מסדנאות, שבהן אפשר לעורר ביקוש בכל זמן שתרצי, במקרה של כלות – אי אפשר לגרום למישהי להתחתן רק כי ראתה פרסום טוב שלנו ולכן, הדרך הנכונה היא להיות כל הזמן בתודעה.
      מבחינה פרקטית, זה אומר שתשלבי בשיווק שלך באופן מתמיד מסרים ותמונות שקשורים לכלות.
      תייצרי הרגל של מסר אחד בשבועיים לפחות, שקשור לכלות.
      כך תשארי בתודעה של הלקוחות גם בהקשר של איפור וסירוק כלות.

זה לא סותר את העובדה שאת מקדמת סדנאות 🙂

בהצלחה אלופה שאת!
      מיטל

מציג תגובה משורשרת 1
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

כניסה מהירה באמצעות חשבון גוגל/פייסבוק

[woocommerce_social_login_buttons return_url="https://education.meitalchesner.co.il/forums/topic/%D7%AA%D7%9B%D7%A0%D7%95%D7%9F-%D7%A9%D7%A0%D7%AA%D7%99"]

כניסה באמצעות שם משתמש וסיסמה