היי מייטל, צפיתי אתמול בהדרכה של מטרות ותכנון שנתי ויש לי כמה שאלות אם זה בסדר..

פורום היי מייטל, צפיתי אתמול בהדרכה של מטרות ותכנון שנתי ויש לי כמה שאלות אם זה בסדר..

מציג 2 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      Sarigratzman
      משתתף

היי מייטל,
      צפיתי אתמול בהדרכה של מטרות ותכנון שנתי
      ויש לי כמה שאלות אם זה בסדר….
      1.לקוחה שפתרתי לה את הבעיה לדוג באקנה, איך למכור לה עוד מרגיש לי לדחוף סתם
      2. לגבי מסרים במייל
      האם כדאי לשלוח מאמרים בנושאים שונים ומגוונים כל שבוע
      או מאמר רודף מאמר – / מסר באותו נושא חודשי – אם כן , וזה כבר מתחבר לשאלה הבאה כמה זמן לקדם "פרויקט" חודש או חודשיים

3. אם יש לי מוצר ראשוני לדוג טיפול ואז סדרה מה לעשות עם לקוחות שרכשו וסיימו סדרה ורכשו שוב סדרה ושוב סדרה לפעמים מרגיש לי נתקע ואני מביאה מוצר חדש רק עבורן – זו השאלה ששדאלתי בקבוצה רק כתבתי בכלליות

4. איפה אפשר ללמוד – אצלך איך לשווק ע"י מלל קצר – סמס ותמונות – אינסטש וסטטוס

מיטל צ'סנר
      מנהל בפורום

היי שרי,
      שאלת שאלות טובות!
      הנה תשובותיי:

1. אני בעד לשמו על קשר רציף עם הלקוחות דרך ערוצי התקשורת הרגילים שלנו. לדוגמה, להוסיף את הלקוחה לקבוצת פייסבוק, קבוצת ווטאפ (כמובן בהסכמה), לרשימת התפוצה וכו'.
      דרך המקורות האלה, להציע הצעות לכלל הקהילה וכך גם אותה לקוחה תכיר את ההיצע ותקנה.

בזמן טיפול, את יכולה לעניין בדברים שיש אצלך, מבלי לדחוף. זה לגמרי בסדר.

2. מסרים באימייל – אני בעד גיוון ומשלוח מסרים בלתי תלוי במסר הקודם. כך אם לקוחה לא קראה מסר מסוים, היא עדיין תרגיש שיש ערך וידע רלוונטי.
      מעבר לזה, חשוב וכדאי לגווון כדי לא לשעמם את הקהילה בואתו נושא.

3. טבעי שתצטרכי למכור שוב ושוב סדרות טיפולים 🙂 אם יש עוד מוצרים שתוכלי להציע לכל הקהל שלך, לאו דווקא למי שעברה טיפול, זה יהיה נהדר.

4. מעבר להדרכות ניסוח מסרים הקיימות פה, באתר ההדרכות, אני מלמדת כתיבת מסרים רחבה גם בקורסים שלי – לשווק עם מיטל ו'עושים עסקים גדולים'.
      את יכולה לראות פרטים אצלי באתר – https://meitalchesner.co.il/%d7%9e%d7%95%d7%a6%d7%a8%d7%99%d7%9d/

בהצלחה רבה!
      מיטל

Sarigratzman
      משתתף

תודה מיטל !

מציג 2 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.